Stowarzyszenie Wychowanków i Dyrekcja Szkoły  pragną zaprosić Koleżanki i Kolegów absolwentów i profesorów na uroczystości, które odbędą się w dniach 28-30 września 2018 roku. Stowarzyszenie będzie przygotowywało Zjazd Koleżeński w Szkole (w sobotę i niedzielę, program Zjazdu zostanie podany później). Już dziś zwracamy się do Was  z prośbą o zarezerwowanie tego terminu. Mamy nadzieję na liczny udział wychowanków Gimnazjum i Liceum Batorego w Zjeździe z okazji 100-lecia Szkoły.

Prosimy o wsparcie dla naszych przygotowań do Jubileuszu  poprzez przekazanie dobrowolnej darowizny na konto Stowarzyszenia, z dopiskiem „100-lecie Batorego”. Całość darowizny można odliczyć od dochodu w roku rozliczeniowym 2017 lub 2018 (w zależności od daty przekazania darowizny).

Prosimy również o podanie (lub aktualizację) danych kontaktowych w rejestrze Stowarzyszenia, celem właściwego doręczenia zaproszeń  na Zjazd i uroczystości towarzyszące. Dane można przekazać poprzez formularz kontaktowy lub mailowo do Sekretarza Stowarzyszenia (magda.muter.@stowarzyszenie.batory.edu.pl).

Zapraszamy na Zjazd i do zobaczenia w Szkole!