6 maja 2019

• MATURA

Od 6 maja trwają matury 6, 7 i 8 maja są dniami bez zajęć dydaktycznych dla uczniów klas gimnazjalnych oraz 1 i 2 liceum

27 maja 2019

• Rekrutacja - sprawdzian po SP

15:00 - sprawdzian umiejętności językowych z języka angielskiego dla kandydatów do klas dwujęzycznych po szkole podstawowej   Prosimy o przybycie pół godziny wcześniej z legitymacją szkolną (lub innym dokumentem ze zdjęciem) i długopisem oraz w przypadku brzydkiej pogody obuwie na zmianę. Rodzice nie będą wpuszczani na teren szkoły.

30 maja 2019

• Zebrania wychowawców z rodzicami

17:30 - zebrania z wychowawcami w klasach (poinformowanie o przewidywanych ocenach klasyfikacyjnych rocznych i końcowych, w tym niedostatecznych) 18:00 - dzień otwarty

31 maja 2019

• Rekrutacja - sprawdzian po GIM

15:00 - sprawdzian umiejętności językowych z języka angielskiego dla kandydatów do klas dwujęzycznych po gimnazjum   Prosimy o przybycie pół godziny wcześniej z legitymacją szkolną (lub innym dokumentem ze zdjęciem) i długopisem oraz w przypadku brzydkiej pogody obuwie na zmianę. Rodzice nie będą wpuszczani na teren szkoły.